Türkiye'nin ilk makyaj sitesi - Tetoola %100 Orijinal Ürünler.
Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml - Tetoola
Next
Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml
Next
Hızlı teslimat
Orijinal Ürün Bir saat içinde kargoda

Listerine Advance White Hafif Tat Alkolsüz Ağız Bakım Suyu 500 ml Listerine

(0) Değerlendirme
Ürün Kodu #1149
79.45 TL
-
💔
1Adet
+
😊
Güvenli Alışveriş
Bir kargoda
Hızlı teslimat

Ürün Bilgileri

  1. günlük ağız hijyeninizi sağlamak için özel olarak formüle edilmiş etkili bir üründür. Bu ürün, beyazlatıcı özellikleriyle bilinir ve dişlerinizin doğal beyazlığını geri kazanmanıza yardımcı olur.
  2. dişlerinizdeki plakları etkili bir şekilde temizler ve tartar oluşumunu önler. Ayrıca diş minesini güçlendirerek diş çürüklerine karşı koruma sağlar.
  3. Bu ağız bakım suyu, alkolsüz formülüyle hassas diş ve diş etlerine uygun bir seçenektir. Kullanımı kolaydır ve ağızda ferah bir his bırakır. Ayrıca kötü nefesi gidermeye yardımcı olur ve ağızda uzun süreli tazelik sağlar.
  4. etkili bir ağız bakım rutini için ideal bir tamamlayıcıdır. Günlük kullanımda dişlerinizi beyazlatır, ağız sağlığınızı korur ve taze bir nefes sağlar.

Ürün Özellikleri

kutu şeklişeffaf kutu

Benzer ürünler

YILDIZLI ÜRÜN
Diva Camille Diş Ipi 50li

Diva Camille Diş Ipi 50li

(16)
40.8 TL 34 TL
yardıma ihtiyacın var mı?
Çeşitli yardımlardan yardım alabilirsiniz.
instagram
@tetoola_com
Whatsapp
0535 779 71 30
Başa dön