Türkiye'nin ilk makyaj sitesi - Tetoola %100 Orijinal Ürünler.
DERMOKİL Hologram Soyulabilir Yüz Maskesi 15 ml - Tetoola
Next
DERMOKİL Hologram Soyulabilir Yüz Maskesi 15 ml DERMOKİL Hologram Soyulabilir Yüz Maskesi 15 ml DERMOKİL Hologram Soyulabilir Yüz Maskesi 15 ml DERMOKİL Hologram Soyulabilir Yüz Maskesi 15 ml
Next
Hızlı teslimat
Orijinal Ürün Bir saat içinde kargoda

DERMOKİL Hologram Soyulabilir Yüz Maskesi 15 ml Dermokil

(10) Değerlendirme
Ürün Kodu #1140
23.45 TL
-
💔
1Adet
+
😊
Güvenli Alışveriş
Bir kargoda
Hızlı teslimat

Ürün Bilgileri

  1. KİL: Kilin literatürde iyileştirici özelliği bulunmaktadır, kolojen sentezini uyarma özelliği vardır. Her tür cildi temizler, sıkılaştırır ve besler, toksinleri cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır, kil cilt bakımında çok yönlü bir maddedir. Derin bir temizleyici olarak kil emme özelliği sebebiyle ciltte ve gözeneklerde biriken fazla yağı ve kiri epidermisin derinliklerinden çıkarır. Besleyici olarak kil, sağlıklı cildin devamlılığı için önemlidir. Temizleyici ve sıkılaştırıcı olarak etkilidir, ölü hücreleri peeling özelliği ile ciltten uzaklaştırır.Çeşitli mikro organizmalara karşı aktif olduğu bilimsel olarak ispatlanmış bir antiseptiktir. Kil minerallerinin sadece güzellik ve temizlik için değil, cilt hastalıkları içinde kullanıldığı bilinmekte olup selülit, pişik ve ciltteki çeşitli yaralar için faydalı olduğu da belirlenmiştir. Cildin içindeki sıvı mekanizmasını düzenlemeye yardım ederek iyileşmeyi ve yeniden yapılanmayı hızlandırır, sebum fazlalıklarını ciltten uzaklaştırır.

 

  1. ALLANTOİN: Cildin su içeriğini arttırır. Kuruluğu önlemeyi sağlar ve hassas cildi daha esnek olmaya teşvik eder.

 

  1. GLİSERİN: Nemlendirici etkisi sayesinde cildin yapısını korumayı ve elastikiyetini artırmayı sağlar.Doğal içeriği cilde işler ve teni besler. Antiseptik özelliği sayesinde egzama ve sedef hastalığı sebebiyle oluşan yaraların iyileşmesine yardımcı olur. Cilde nem terapisi uygulayan gliserin, ince kırışıkların görünümünü azaltmayı  ve yaşlanma belirtileriyle savaşmayı sağlar.

 

  1. B5 VİTAMİN: B5 vitamini uygulamak cildinizdeki su kaybını önler ve nemin korunmasına yardımcı olur. Bu da cilt kuruluğunu, pullanmayı ve kaşıntıyı önler ve cildinizin yumuşaklığını ve elastikiyetini korumasını sağlar. Ayrıca cilt bariyer fonksiyonunun korunmasına da yardımcı olur .

Ürün Özellikleri

B5 Vitamini ile zenginleştirilmiş bu holografik renkli ve eğlenceli maske, anında ferahlatıcı ve nemlendirici bir etki sağlar ve cildi dolgunmuş gibi nemlendirir!

C

Ce*** Ar****

satıcısından alındı.
Maske cildim için muhteşem sonuçlar verdi. Cildimdeki lekeler ve siyah noktalar azaldı. Harika bir ürün. 13 Ekim 2023
Z

Za** Ka**

satıcısından alındı.
Uygun fiyat ve hızlı teslimat 💖😽 5 Eylül 2023
Daha Fazla Daha Fazla

Benzer ürünler

Ostwint Peeling Jel Klasik 125 ml
Dermokil Onarıcı El Maskesi 30 Ml
yardıma ihtiyacın var mı?
Çeşitli yardımlardan yardım alabilirsiniz.
instagram
@tetoola_com
Whatsapp
0535 779 71 30
Başa dön